Facebook prisijungimo privatumo politika

Privatumo politika naudojant „Facebook“ prisijungimą

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024.02.05

Sveiki atvykę į imunicija.lt! Mes vertiname jūsų pasitikėjimą mumis ir norime užtikrinti, kad rimtai vertiname jūsų informacijos privatumą ir saugumą. Ši Privatumo politika apibrėžia, kaip renkame, naudojame, atskleidžiame ir saugome informaciją, kurią pateikiate naudodamiesi „Facebook“ prisijungimu imunicija.lt.

Naudodamiesi „Facebook“ prisijungimu imunicija.lt, jūs sutinkate su šios Privatumo politikos sąlygomis. Jeigu nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nenaudoti mūsų paslaugų.

1. Informacija, Kurią Renkame:

Naudodami „Facebook“ prisijungimą imunicija.lt, mes galime rinkti šią informaciją:

  • Pagrindinę profilio informaciją: mes galime rinkti jūsų vardą, profilio nuotrauką ir kitą pagrindinę informaciją, prieinamą jūsų „Facebook“ profilyje.
  • El. pašto adresą: su jūsų leidimu mes galime gauti jūsų el. pašto adresą, kurį pateikiate savo „Facebook“ paskyroje.
  • Viešąją profilio informaciją: mes galime rinkti informaciją iš jūsų viešojo „Facebook“ profilio, tokios kaip profilio nuotrauka, viršelio nuotrauka ir kita vieša informacija.

2. Kaip Mes Naudojame Jūsų Informaciją:

Mes naudojame per „Facebook“ prisijungimą surinktą informaciją šiais tikslais:

  • Paskyros kūrimas ir autentifikacija: jūsų paskyros kūrimui ir autentifikacijai imunicija.lt naudojant jūsų „Facebook“ prisijungimo duomenis.
  • Asmeninimas: jūsų patirties asmeninimui ir turiniui, pritaikytam jūsų pageidavimams.
  • Komunikacija: bendravimui su jumis dėl jūsų paskyros, naujienų ir aktualios informacijos.
  • Analitika: vartotojų elgsenos analizei ir mūsų paslaugų tobulinimui.

3. Informacijos Bendradarbiavimas:

Mes neparduodame, nekeičiame ar kitaip perduodame jūsų informacijos trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus šias aplinkybes:

  • Paslaugų teikėjai: mes galime bendrinti jūsų informaciją su trečiosiomis šalimis, kurios mums padeda veikti imunicija.lt ir teikti paslaugas.
  • Teisiniai reikalavimai: mes galime atskleisti jūsų informaciją, jeigu to reikalauja įstatymas arba kaip atsakymą į teisinį prašymą.

4. Saugumas:

Imame protingus veiksmus, kad apsaugotume jūsų informaciją nuo neleistino prieigos, atskleidimo, keitimo ir sunaikinimo. Tačiau būkite informuoti, kad jokia interneto perdavimo ar elektroninės saugyklos būdas nėra visiškai saugus.

5. Jūsų Pasirinkimai:

Jūs galite valdyti informaciją, kurią dalinatės su mumis per „Facebook“ prisijungimą, reguliuodami savo „Facebook“ privatumo nustatymus. Taip pat galite bet kuriuo metu atšaukti imunicija.lt prieigą prie jūsų „Facebook“ paskyros.

6. Šios Privatumo Politikos Atnaujinimai:

Mes galime nuolat atnaujinti šią Privatumo politiką atspindint pasikeitimus mūsų praktikose ar teisiniais pagrindais. Mes jūsų raginame periodiškai peržiūrėti šį puslapį naujausiai informacijai gauti.

Susisiekite Su Mumis:

Jeigu turite klausimų arba abejonių dėl šios Privatumo politikos, prašome susisiekti su mumis adresu info@imunicija.lt.

Ačiū, kad naudojatės imunicija.lt ir pasitikite mumis savo informacija.